__gaTracker('send','pageview'); } else { console.log( "" ); (function() { /* https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/ */ var noopfn = function() { return null; }; var noopnullfn = function() { return null; }; var Tracker = function() { return null; }; var p = Tracker.prototype; p.get = noopfn; p.set = noopfn; p.send = noopfn; var __gaTracker = function() { var len = arguments.length; if ( len === 0 ) { return; } var f = arguments[len-1]; if ( typeof f !== 'object' || f === null || typeof f.hitCallback !== 'function' ) { console.log( 'Not running function __gaTracker(' + arguments[0] + " ....) because you are not being tracked. " + mi_no_track_reason ); return; } try { f.hitCallback(); } catch (ex) { } }; __gaTracker.create = function() { return new Tracker(); }; __gaTracker.getByName = noopnullfn; __gaTracker.getAll = function() { return []; }; __gaTracker.remove = noopfn; window['__gaTracker'] = __gaTracker; })(); }

ledkasro.cz

Potřebujete poradit? Volejte +420 608 742 535

Vytisknout stránku

LED reflektory náhrady halogenových reflektorů

Technická specifikace

DodavatelLEDka s.r.o.
VýrobceLEDka s.r.o.
Zdroj světlaCOB / panel ⌀90mm
Počet LED--- / 78ks PLCC3
Světelný tok2300lm / 3620lm
Barevná teplota3000K, 4000K, 5000K
Úhel svícení60° nebo 120°
Životnostaž 70 000 hodin
Náhrada za150W / 200W
Možnost využitíNasvícení objektů, reklamních ploch, prostoru kolem domu...
Úsporaaž 85%
Stupeň krytíIP65
Provozní teplota okolímax. 50°C
Stmívatelnostano (pouze jako doplněk)
Technický popisIP65
ProvedeníČirý nebo matný difuzor

LED reflektory náhrady halogenových reflektorů

Náhrady pro Halogenové reflektory jsou založeny na výměně starých energeticky náročných svítidel s halogenovými trubicemi za moderní LED komponenty či LED svítidla-reflektory té nejvyšší kvality. V nabídce máme LED reflektory, odpovídající původním světelným zdrojům, ale i s vyšší svítivostí. Naše LED reflektory patří k tomu nejlepšímu co lze v současné době nabídnout a návratnost investice do jejich pořízení začíná již na 6 měsících.

Naše LED reflektor dokáží nahradit halogenové reflektory až do výkonu 500W.

LED reflektor S-R20 – 20W je náhradou za klasickou halogenovou trubici až 150W. Vyniká zejména svými nízkými provozními náklady a dlouhou životnosti. Reflektor je osazen čipem COB o výkonu 20W. Systém chlazení je navržen tak, aby bylo docíleno optimálního chlazení diody a tím byla zaručena její dlouhá životnost. LED reflektor S-R20 20W se vyrábí ve 2 variantách úhlu svícení 60° a 120°. Je konstruován tak, aby odolal nízkým i vysokým teplotám, je odolný vůči slabým otřesům a má krytí IP65. Při použití odpadají náklady na častou výměnu světelného zdroje, především v případech, kdy je používám jako přenosné svítidlo například na stavbách. Při dlouhodobějším použití je návratnost investice již od 6. měsíce. Díky své výjímečné svítivosti se řadí poměrem cena/výkon k tomu nejlepšímu co lze v této oblasti nabídnout.

Halogenové svítidlo až 150WLED reflektorS-R20 20W

 

 

LED reflektor S-MiniArena36W je náhradou za halogenového reflektoru do 200W či svítidla s výbojkou SON nebo MH až 150W. Vyniká zejména svými nízkými provozními náklady, okamžitým startem na plný výkon a dlouhou životností. reflektor je osazen kulatým panelem o výkonu 36W a světelném toku 3620lm. Systém chlazení je navržen tak, aby bylo docíleno ideálního chlazení diod a tím byla zaručena jejich dlouhá životnost. LED reflektor S-MiniArena se vyrábí ve dvou variantách difusorů, mléčný nebo čirý. Díky své výjímečné svítivosti se řadí poměrem cena/výkon k tomu nejlepšímu, co lze v této oblasti nabídnout. Dodáváno je v otevřené variantě.

Svítidlo až 200W = LED reflektor S-MiniArena 36W

 

Dotaz na zboží

 

Ověření